Čistiace stroje na podlahu

Prečo sa čistiace stroje na podlahu vyplatia

Čo sú čistiace stroje na podlahu? Ide o umývacie a zametacie prístroje, ktoré boli špeciálne navrhnuté a vyrobené na čistenie a údržbu rôznych typov podláh. V našom sortimente nájdete čistiace stroje na podlahu od renomovaného svetového výrobcu Nilfisk, ktorý je známy produktmi spĺňajúcimi najvyššie kvalitatívne parametre, ako aj bezpečnostné a hygienické predpisy (čo je obzvlášť dôležité v prípade zdravotných, výrobných, gastronomických a obchodných prevádzok). Údržba podlahy už pre vás nebude nočnou morou a na jej vyčistenie postačí len zopár minút. Stačí si vybrať vhodné čistiace stroje na podlahu, ktoré sa postarajú nielen o umytie, ale aj zametanie nečistôt. Na menšie plochy odporúčame priemyselné vysávače či podlahové automaty.

Vyberte si z našej bohatej ponuky čistiacich a umývacích strojov

Čistiace stroje na podlahu so silným čistiacim efektom

Moderné čistiace stroje na podlahu značky Nilfisk si poradia s podlahou v obchodoch, kanceláriách, skladoch, výrobných halách a rôznych iných priestoroch. Náš sortiment obsahuje štyri typy čistiacich strojov – čistiace automaty so sedadlom, elektrické podlahové stroje, batériové podlahové strojepodlahové čističe s valcovou kefou. Sú charakteristické vysokou spoľahlivosťou a silným čistiacim efektom. Zvládnu každodenné použitie aj pri náročnejších podmienkach. Zákazníci oceňujú ich praktickosť, ľahkú obsluhu a už spomínaný čistiaci efekt. Výhodou je, že čistiace stroje na podlahu umyjú pomerné veľkú plochu v rekordne krátkom čase (niektoré modely ju dokonca súčasne aj vysušia). Ušetríte náklady na upratovanie i samotnú upratovaciu pracovnú silu a doprajte podlahám krásny lesk a hygienickú čistotu.

Investícia do čistiaceho stroja na podlahu sa vyplatí

Čistiace stroje na podlahu pracujú na princípe primeraného dávkovania vody a čistiaceho prípravku. Zaiste uvítate, že majú pomerne nízku hlučnosť, čiže v žiadnom prípade nebudú vyrušovať vašich klientov či spolupracovníkov. Taktiež sa vyznačujú maximálnou flexibilitou a pomerne nízkou spotrebou vody. Poradia si s malými, strednými, veľkými a zastavanými aj členitými plochami. Stačí si zvoliť správny model. Radi vám pomôžeme a poradíme pri výbere. Naším cieľom je vaša maximálna spokojnosť a radosť z dobrej investície v podobe čistiaceho stroja na podlahu, ktorý vám bude dlho, bezpečne a bezporuchovo slúžiť.