Výkonný vysávač

Výkonný vysávač pre rýchle a precízne upratovanie

Vysávač je neodmysliteľným prostriedkom pri upratovaní nielen v domácnostiach, ale aj v dielňach, ubytovacích prevádzkach, priemyselných halách, skladoch a dokonca aj na stavbách. Medzi základné parametre, ktorými má disponovať každý výkonný vysávač, patrí výborný sací výkon, odolná konštrukcia, všestranné využitie, bezprašnosť, primeraná hlučnosť a dlhá životnosť – a to aj pri častom používaní. Jeho úlohou je pomoc pri udržiavaní čistoty. Preto stavte na našich odborníkov, ktorí sa vo vysávačoch vyznajú a poriadia vám pri výbere.

Vyberte si z našej bohatej ponuky čistiacich a umývacích strojov

Vysávač pre suché aj mokré vysávanie

Potrebujete výkonný vysávač na vysávanie hotelových či kancelárskych priestorov, ktoré si žiadajú každodenné využitie? U nás ste na správnej adrese. Naša ponuka totiž zahŕňa hotelové a kancelárske vysávače vyznačujúce sa kompaktnými rozmermi a ľahkou manipuláciou. Poriadia si s podlahou aj kobercom. Osobitnou kategóriou sú ľahké a ťažké priemyselné vysávače, medzi ktoré patrí o. i. aj vysávač na azbest, vysávač pre modré a suché vysávanie, špeciálny vysávač na kvapaliny alebo emulzie, vysávač do výbušného prostredia, bezpečnostný či stacionárny vysávač. Samozrejme, že náš sortiment pokrýva viacero modelových prevedení v rámci jednotlivých kategórií. V prípade autočistiarní a čerpacích staníc sú žiadané samoobslužné vysávače s výborným prietokom vzduchu. Osobitnou kategóriou je vysávač pre alergikov. Do nášho portfólia sme zaradili hneď niekoľko certifikovaných modelov vybavených kvalitnými filtrami, napríklad i HEPA filtrom, ktorý zachytí aj tie najmenšie častice (prach, peľ a pod.).

Výkonné vysávače od VILTECH

Vysávač vám dodáme (v závislosti od konkrétneho modelu) s bohatým príslušenstvom. Samozrejmosťou je niekoľkoročná záruka. Našu ponuku neustále rozširujeme, aby ste si mohli vybrať domáci alebo priemyselný vysávač spĺňajúci najvyššie kvalitatívne štandardy a aj vaše individuálne požiadavky a nároky. Potrebujete výkonný vysávač, čistiace stroje na podlahu, vysokotlakový čistič (wapka) tepovače, zametacie stroje, parné čističe či ostatné upratovacie stroje, ktoré si efektívne poradia s neporiadkom? Vo Viltech nájdete tie najlepšie značky čistiacej a upratovacej techniky ako Nilfisk Alto (Wap), Nilfisk CFM či Nilfisk Advance, Cleanfix. Prevádzkujeme nielen predaj, ale aj požičovňu, opravy a servis profesionálnych čistiacich strojov a zariadení. Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.