NILFISK

Nilfisk – profesionálna pomoc pri upratovaní a čistení

Spoločnosť Nilfisk patrí k popredným svetovým výrobcom profesionálnej čistiacej a upratovacej techniky. Jej portfólio tvoria produkty spĺňajúce tie najvyššie kvalitatívne štandardy a príslušné technické normy. Vo Viltech chceme našim zákazníkom dopriať to najlepšie, a preto sme sa rozhodli ponúkať špičkovú techniku práve značky Nilfisk. Našu  produktovú líniu tvoria wapky (vysokotlakové čističe), priemyselné vysávače, podlahové umývacie automaty, tepovače, jednokotúčové stroje, zametacie stroje aj parné čističe. Celý sortiment spája značka Nilfisk.

Vyberte si z našej bohatej ponuky čistiacich a umývacích strojov

Nilfisk myslí na domácnosti aj firmy

Okrem prvotriednej kvality a úžasného výkonu sú produkty Nilfisk obľúbené pre svoju hospodárnosť a šetrnosť. Predstavujú inteligentné čistenie v domácnostiach, firmách, prevádzkach či iných komerčných priestoroch. Sú žiadanými pomocníkmi aj v mnohých priemyselných odvetviach. Uplatnenie nájdu v potravinárstve, automobilovom a farmaceutickom priemysle, administratíve, maloobchode, gastronomických prevádzkach, poľnohospodárstve, zdravotníctve, vo výrobe, v kovospracujúcom priemysle, logistike a skladovaní či stavebníctve. Čistiaca a upratovacia technika Nilfisk bez problémov zvládne aj tie najnáročnejšie druhy čistenia a uspokojí požiadavky aj tých najnáročnejších používateľov.

Univerzálni pomocníci majú značku Nilfisk

Vedeli ste, že spoločnosť Nilfisk založil Peder Andersen Fisker vo svojej kodanskej garážovej dielni? Už za pomerne krátky čas sa stala lídrom v segmente  profesionálnej čistiacej techniky v globálnom meradle. Je potrebné zdôrazniť, že spoločnosť Nilfisk každý rok renovuje, resp. recykluje stovky svojich strojov a zaradení. Aj to svedčí o pozitívnom prístupe tejto firmy. Vráťme sa ale opäť na Slovensko, kde čoraz viac jednotlivcov i firiem objavuje čistiacu techniku Nilfisk vyznačujúcou sa kompaktnými rozmermi, výborným výkonom, prívetivým dizajnom, minimálnou údržbou, jednoduchou obsluhou, optimálnou mobilitou, dobrými odkladacími možnosťami i odolnou konštrukciou. Aj preto zariadenia a prístroje Nilfisk právom patria medzi univerzálnych pomocníkov, ktorí si poradia s akoukoľvek špinou či znečistením. Upratovanie bude nielen rýchlejšie, ale aj účinnejšie – a čo je dôležité – bez zbytočnej námahy či drhnutia. Oceníte aj široký výber jednotlivých modelov, výbornú cenu a rýchle doručenie. S výberom vám ochotne poradíme.