Priemyselný vysávač

Profesionálny priemyselný vysávač s výborným sacím výkonom

Priemyselný vysávač je praktickou a mimoriadne užitočnou pomôckou v priemyselnom sektore. Postará sa o účinné odstránenie rozličných nečistôt v rozličných skupenstvách (pevné i kvapalné). Môžete sa spoľahnúť, že priemyselný vysávač od Viltech vás nesklame a zaručí rýchle a dôsledné vyčistenie akejkoľvek plochy. Účinne nasaje a bezpečne odvedie aj ťažšie nečistoty či materiál s ostrejšími hranami – stačí si vybrať vhodný model z našej ponuky. Ak si nie ste úplne istí, ktorý priemyselný vysávač sa na vašu prevádzku hodí najlepšie, radi vám pomôžeme. Spolu určite nájdeme vysávač, ktorý dokonale naplní vaše požiadavky a bude spĺňať aj špecifické parametre ako hmotnosť, obsah zbernej nádoby, sila motora, príkon či sací výkon.

Vyberte si z našej bohatej ponuky čistiacich a umývacích strojov

Priemyselný vysávač pre jednoduché čistenie

Priemyselný vysávač – ako to už z jeho názvu vyplýva – nachádza využite v rozmanitých priemyselných odvetviach. Možno spomenúť automobilový a potravinársky priemysel, strojárstvo a oceliarstvo, sklárstvo, farmáciu či oblasť poľnohospodárstva a papiernictva. Priemyselný vysávač  vo výraznej miere uľahčí čistiace a upratovacie práce, čiže priestor ostane dokonale vyčistený. Zaiste oceníte aj pomerne ľahkú údržbu. Priemyselný vysávač si vo všeobecnosti nežiada žiadnu špeciálnu starostlivosť, každopádne nepodceňujte jeho pravidelné a správne čistenie. Prispejete tak k dlhšej životnosti motora aj filtra. Odporúčame si vždy pred použitím prečítať návod na obsluhu a údržbu, príp. sa obráťte na našich špecialistov.

Rýchle upratanie vďaka priemyselnému vysávaču

Je dôležité uvedomiť si, že priemyselný vysávač nie je štandardný vysávač do domácnosti. V porovnaní s ním má trošku väčšie rozmery. Rozhodne neslúži na bežné vysávanie obývačky či kuchyne, ale na vysávanie neporiadku, s ktorým si klasický vysávač neporadí. Náš sortiment tvoria hotelové a kancelárske vysávače, ľahké priemyselné vysávače, ťažké priemyselné vysávače Nilfisk CFM, centrálne vysávače, samoobslužné vysávače, ako aj vysávače pre alergikov. Vyznačujú sa všestranným využitím a hravo si poradia so suchým aj mokrým vysávaním. Zvládnu pevné látky, vodu, oleje, prach i väčšie nečistoty (kovové piliny, štrk, drevené hobliny, stavebnú suť atď.). Môžete sa spoľahnúť na naše odborné poradenstvo a pomoc – bez ohľadu na to, či ide o vysávač, čistiace stroje na podlahu, podlahový automat, vysokotlakový čistič (wapka), tepovač, zametacie stroje, parné čističe či iné upratovacie príslušenstvo.